25 Р. СВЯТО-ДУХІВСЬКОМУ ХРАМУ — ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО (ВІДЕО)

IMG_0523
18.06.2019 13:43

Цього року день Святого Духа припадає на 17 червня. У цей день, на запрошення настоятеля, із архіпастирським візитом керуючий Дніпровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич) відвідав Свято-Духівський храм міста Дніпра, де очолив святкову Божественну Літургію і освятив капличку на території церкви.

Його Преосвященству настоятель прот. Ярослав Малерик та запрошене духовенство.

Після проповіді Архіпастиря вихованці недільної школи подякували гостям святковими віршами.

Наприкінці Владика звернувся із словом проповіді про згадування Духа Святого у нашому житті, подякував настоятелю храму, громаді і священикам храму за духовну працю та розбудову храму і вручив Благословенну грамоту для всієї громади, як знак подячності на підтримку.
Завершилося богослужіння уставним многоліттям 25-літній громаді, хресним ходом та освяченням каплички на честь Покрову Пресвятої Богородиці.
А ввечері на території відбулось свято для дітей за підтримки Голови обласної ради Гліба Олександровича Пригунова. Дітвору розважали аніматори, а також пригощали солодкою ватою, для дітей відбулось музичне свято. В цей день дякуємо всім хто долучається до нашого храму, допомагає і жертвує на храм.

Категорія: ,