ВІДБУЛАСЬ НАРОДНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «КРАПЛИНА ДОБРА» (ВІДЕО)

1
16.01.2022 13:47
15 січня 2022 р. з благословення Архіпастиря, у єпархіальному управлінні відбулась народна презентація книги волонтерки та поетеси Надії Таршин. «Краплина добра» розповідає про справи тих, хто вже багато років невпинно підтримує наших бійців на передовій. На презентацію зібрались представники духовенства, батьки загиблих героїв, волонтери та воїни, які боронять кордони України на сході. Перше видання авторка раніше подарувала президенту Міжнародного благодійного фонду “Солідарність” Олександру Петровському в подяку за численну допомогу волонтерському руху. Тепер по екземпляру отримали всі гості заходу.
Потрапив на обкладинку «Краплини добра» снайпер з позивним Удав. 5 років на передовій — він брав участь у запеклих боях, бачив смерть та ще більше закохався в Батьківщину. Розповідає, волонтери завжди були для бійців немов янголи-охоронці. Удав, снайпер взводу снайперів, пригадує: “Коли ми працювали по першій лінії і дуже складно було з їжею, бо не було часу навіть заїхати набрати їжі і в цей час з’явилася Надія Павлівна з хлопцями. Їхня поява для нас була як свято, бо виходячи з грязі з окопів і в цей час ти бачиш, що перед тобою є ковбаса, є сало, є їжа ти дуже радієш цьому”
Постійно згадується у книзі Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського “Солідарність”. На сторінках слова подяки за регулярну допомогу волонтерському руху. Особливо за зведені меморіали та алеї пам’яті загиблим воїнам по всій Дніпропетровщині, за відновлення та повернення історичного приміщення українській церкві. А також за мікроавтобус, на якому волонтери громадської організації ,, Родинне коло загиблих героїв,, возять допомогу військовим на фронт. Надія Таршин, авторка книги «Краплина добра», розповідає: “Ми на їхній машині практично 4 роки все збираємо, кругом їздимо: і на передову, і під обстрілами були на цій машині. Тому що це дуже для нас вагома допомога.” Додає протоієрей Віталій Лопушанський, канцлер єпархії: “Ми завдячуємо меценату нашої єпархії Олександру Володимировичу Петровському з друзями, які відбудували, відновили це приміщення. Збережено повністю історичний спадок нашого міста і сьогодні тут знаходиться українська церква.”
Тисяча світлин із підписами та тексти зі звітами про всі добрі діла і тих, хто саме їх робив. Авторка волонтерської хроніки сподівається, що це видання стане мотиваційним для підростаючого покоління. Отець Дмитро Поворотний, військовий капеллан, зазначив: “Це наша історія. І та історія не яку нам хтось розповів, як це було, що це було. А те, як ми її бачимо, як ми її робили цю історію своїми власними зусиллями, своїми власними руками, часто ціною здоров’я і життя.”
Видати “Краплину добра” допомогли меценати-друзі Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського “Солідарність” разом з волонтерським рухом та Слобожанською селищною радою. Поки що вдалось випустити лише 200 екземплярів, 50 з них авторка подарувала гостям заходу. Та у планах фонду взяти на себе фінансування великого тиражу книги. Адже благодійники впевнені — вона допоможе у відродженні духовності українців. А це вже надасть сили державі.

Категорія: ,