АРХІПАСТИР МОЛИТОВНО ВІДЗНАЧИВ ДЕНЬ СВОГО НЕБЕСНОГО ПОКРОВИТЕЛЯ

IMG_7606
12.10.2022 00:05

11 жовтня 2022 р., коли Православна Церква вшановує пам’ять святих преподобних отців наших Києво-Печерських, що у Ближніх (прп. Антонія) печерах спочивають, Керуючий Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійший Владика Симеон звершив урочисту Божественну літургію свт. Іоанна Золотоустого у центральному єпархіальному храмі на честь ікони Богородиці «Несподівана Радість».

До сонму цих святих чудотворців Печерських належить святитель Симеон Печерський, єпископ Володимиро-Суздальський, небесний покровитель нашого Архіпастиря.

Розділити радість Дня Тезоіменинства нашого Владики також прибули Преосвященнійший єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, духовенство Дніпровської єпархії, ректор, викладачі та студенти нашої духовної школи, військовослужбовці, представники влади та небайдужі дніпряни.

Під час відправи були вознесені прохання за наше військо, владу, лікарів, волонтерів та увесь побожний народ наш. Також Архіпастир виголосив молитву за перемогу України над агресором.

Опісля відбувся молебень до преподобного Симеона Володимиро-Суздальського.

Наприкінці молитви Архіпастир виголосив повчальне слово проповіді, в якому розповів про подвиг життя преподобних печерських та свого небесного покровителя.

Згодом вітальні слова виголосили Владика Митрофан, канцлер консисторії протоієрей Віталій Лопушанський та ректор Дніпровської духовної семінарії протоієрей Сергій Нарольський.

Потім кожний учасник богослужіння мав змогу особисто привітати Архієпископа Дніпра і регіону з Днем Ангела.

Також упродовж усього дня на адресу Високопреосвященнійшого Владики Симеона продовжували надходити численні вітання від Предстоятеля ПЦУ Блаженнійшого Митрополита Епіфанія, єпископату, духовенства, перших осіб області і пастви.

Категорія: