УКРАЇНСЬКІЙ АУДИТОРІЇ ЗАПРЕЗЕНТУВАЛИ ФІЛЬМ, ЯКИЙ ОТРИМАВ «ЗОЛОТОГО ЛЕВА»

1
24.09.2019 14:44

За результатами голосування журі 76-го Венеційського міжнародного кінофестивалю, в офіційній конкурсній програмі «Горизонти» перемогу здобув український повнометражний художній фільм Валентина Васяновича «Атлантида». Український фільм «Атлантида» переміг у другій за значимістю програмі Венеційського фестивалю.

«Горизонти» є другою за значущістю програмою Венеційського кінофестивалю і проводиться паралельно з головним конкурсом. До участі у цій секції відбирають художні та документальні фільми, які представляють нові тенденції у розвитку світового кінематографа. За перемогу у цій програмі змагалися цьогоріч 19 повнометражних фільмів. «Атлантида» – це фільм про майбутню перемогу у війни з Росією. Фільм про судоми, перед остаточною руйнацією міфу індустріального Донбасу».

20 вересня 2019 р. керуючий Дніпровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич) у супроводі канцлера єпархії протоієрея Віталія Лопушанського взяв участь у допрем’єрному показі фільму у кінотеатрі «Жовтень» у м. Києві.

Як завжди нестоїть осторонь меценат єпархії, президент МБФ «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський, який теж підтримав, разом з Державною агенцією з питань кіно, виробництво кінострічки, і який особисто з родиною був присутній на прем’єрі.

Варто зауважити, що Олександр Володимирович постійно підтримує найрізноманітніші соціальні проекти, які приносять величезну корить українському суспільству в різних куточках країни. 

Архіпастир відзначив професійність режисера та акторів, та побажав Божого благословення усім присутнім для звершення добрих справ на благо України.

Венеційський міжнародний кінофестиваль — найстаріший кінофестиваль у світі. Проводиться щорічно у вересні на острові Лідо. Головний приз — Золотий лев.

Категорія: