До Дня Збройних сил України на території храмового комплексу освятили пам’ятний знак

IMG_2931
07.12.2018 18:49

6 грудня 2018 р., в День Збройних сил України, на території храмового комплексу Різдва Божої Матері м. Дніпра відбулось урочисте відкриття пам’ятного знака на честь усіх захисників України. За ініціативою мецената єпархії, президента МБФ «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського та задумом скульптора, меморіал споруджено у скульптурі архистратига Михаїла з вогняним мечем та щитом. 

На заході були присутні: меценат єпархії, президента МБФ «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський з друзями, представники обласної, міської та районної влади, волонтери, військовослужбовці, Дніпровський полк охорони громадського порядку, підрозділ МНС, громадські організації, зокрема «Родинне Коло» та «Серця Неспокійні», родини воїнів та ветеранів. 

На початку присутні вшанували хвилиною мовчання усіх полеглих за Україну воїнів, а Владика Симеон, єпископ Дніпровський і Криворізький з запрошеним духовенством відслужили молебень за Україну та її захисників. До молитви долучився і представник вірменської релігійної громади м. Дніпра Тер Амазасп. 

Після соборної молитви відбулося урочисте покладання квітів до новоосвяченого пам’ятного знака. Далі артисти Дніпровського академічного музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка, під керівництвом Оксани Іванівни Петровської, подарували гостям зворушливі вірші та пісні, присвячені воїнам. 

Також військовослужбовці отримали в подарунок солодкі подарунки, які власноруч виготовили діти з обмеженими фізичними можливостями клубу «Серця Неспокійні».

Дякуємо Олександру Володимировичу Петровському за спорудження цього меморіалу, а також і тим, хто, попри робочий день, знайшов можливість прийти до храму і віддати належне тим, завдяки кому нога окупанта не дійшла до наших домівок. 

Дякуємо всім захисникам України за мирне небо над нашим славним містом Дніпром і над Україною! Нехай Господь благословить нас усіх миром! Слава Україні! Слава Дніпру!

Категорія: