МИТРОПОЛИТ ЕПІФАНІЙ ОСВЯТИВ ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ У КАМʼЯНСЬКОМУ

750_6493
26.10.2023 18:52

Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній 26 жовтня 2023 року в місті Кам’янське звершив освячення Центру психічного здоровʼя та медичної реабілітації.

Поранені військовослужбовці можуть пройти тут медичне обстеження, фізіотерапію, займатися реабілітаційною гімнастикою, отримати психологічну та опікунську допомогу.

Під час освячення спільно з Предстоятелем Української Православної Церкви молилися архієпископ Дніпровський і Січеславський Симеон, секретар єпархії протоієрей Віталій Лопушанський, священники єпархії, міський голова м. Камʼянського Андрій Білоусов, генеральна директорка медзакладу Лариса Полюлях.

Після освячення Митрополит Епіфаній звернувся до присутніх із архіпастирським словом.

«Психологічна реабілітація наших військовослужбовців та українців є дуже важливою, бо ця страшна, люта війна повсякденно завдає шкоди нашому суспільству, і нині існує велика потреба не лише в медичній, але і в психологічній, моральній, духовній підтримці для багатьох українців. Адже інколи психологічна рана може бути набагато більшою і глибшою за фізичну, яка буде потребувати великої уваги та допомоги фахівців», – наголосив Митрополит Епіфаній.

Також Предстоятель Православної Церкви України привітав пані Ларису Полюлях з Днем народження та відзначив високою церковною нагородою.

Пресслужба Київської Митрополії

Української Православної Церкви (ПЦУ)

Категорія: