ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ВІДЗНАЧИВ КЕРІВНИЦТВО ТА МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЛІКАРНІ МЕЧНИКОВА

750_6367
26.10.2023 18:31

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 26 жовтня 2023 року завітав до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова та відзначив керівництво, медичних працівників та військовослужбовців, які проходять реабілітацію, високими церковними нагородами.

Його Блаженство супроводжували архієпископ Дніпровський і Січеславський Симеон, секретар єпархії протоієрей Віталій Лопушанський та медичний капелан протоієрей Андрій Марчук.

Генеральний директор, доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України Сергій Риженко ознайомив Предстоятеля з діяльністю одного з найстаріших багатопрофільних лікарняних закладів в Україні.

Наразі лікарня імені Мечникова насамперед асоціюється з допомогою пораненим українським воїнам, багатьом з яких тут врятували життя та здоров’я. Дніпровські лікарі вважаються одними з найпрофесійніших у цій благородній справі. Їхнє досягнення стає ще вагомішим, якщо враховувати, що ця лікарня зовсім не була військовим госпіталем і всьому довелося вчитись з нуля.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній відвідав військових, які проходять реабілітацію, і висловив вдячність воїнам й лікарям за жертовну любов і професіоналізм, а також нагородив Сергія Риженка Орденом святителя і чудотворця Миколая, а захисників Батьківщини та інших медичних працівників – медалями «Хрест Свободи».

«Дякую за можливість відвідати справді відомий в Україні медичний заклад, бо всі знають про лікарню Мечникова в Дніпрі, ви маєте заслужену славу в Україні, адже ви вилікували тисячі новітніх воїнів, бо 95%, які одужують – це дуже високий відсоток.

Хочу подякувати кожному з вас, бо поранень дуже багато, і від кваліфікованого лікаря залежить майбутнє того чи іншого військовослужбовця.

Бажаю, щоб Господь надихав вас, давав сили, терпіння, це дуже потрібно. А ми будемо і надалі молитися і підтримувати, допомагати нашим військовим», – підсумував Митрополит Епіфаній.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

Категорія: