РУБАНІВСЬКА ОБИТЕЛЬ ПОПОВНИЛАСЬ НОВИМИ СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛЯМИ

IMG_4203
21.05.2023 19:19

21 травня 2023 року, у 6-ту неділю після Пасхи та в день пам’яті апостола і євангелиста Іоана Богослова, Високопреосвященнійший Архієпископ Дніпровський і Січеславський Симеон з архіпастирським візитом відвідав Свято-Покровський Рубанівський монастир.

З нагоди воскресного дня Його Високопреосвященством звершив у монастирському храмі Покрови Божої Матері Літургію свт. Івана Золотоустого. Разом із Архіпастирем молились намісник обителі архімандрит Василій (Пишний) з братією монастиря, ігуменя Ольга (Горунович) зі сестрами Тихого скиту, запрошене духовенство, віряни та паломники.

Під час відправи були вознесені молитви за українських воїнів, владу та увесь побожний народ наш. Окрім того Архіпастир виголосив молитву за перемогу України над агресором.

Також були вознесені заупокійні молитви за полеглими захисниками та невинноубієнними мирними жителями м. Маріуполя, а також за жертвами політичних репресій.

За богослужінням Архіпастир Січеславщини звершив дві хіротонії над насельниками монастиря. Ієродиякон Елладій (Муравйов) був висвячений на священника, а монах Сергій (Шевченко) – на ієродиякона.

Наприкінці богослужіння Владика Симеон виголосив повчальне слово проповіді на тему євангельського читання, а також привітав намісника монастиря отця Василія та всю Рубанівську родину із новими священнослужителями.

Завершилась соборна молитва козацьким многоліттям.

Наостанку візиту Священноархімандрит обителі оглянув хід будівництва нових чернечих корпусів.

Категорія: