ТЕАТР Т.Г. ШЕВЧЕНКА ТА УКРАЇНСЬКЕ ДУХОВЕНСТВО ВШАНУВАЛИ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

IMG_0982
26.11.2022 14:44

26 листопада 2022 р. в Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років.

Цього дня у Дніпрі біля Меморіалу жертвам Голодомору та політичних репресій, що розташований на 9-му км Запорізького шосе, відбувся жалобний захід за участі творчого колективу Національного Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка та духовенства нашої єпархії на чолі із Високопреосвященнійшим Владикою Симеоном (Зінкевичем), представників громадськості та жителів обласного центру.

На початку скорботного заходу Директорка, художній керівник театру, Заслужена Артистка України Оксана Іванівна Петровська разом і артистами продекламували вірші присвячені пам’яті більш як 10-ти мільйонам заморених голодом українців. Талант та майстерність театралів доволі сильно розчулили усіх присутніх. Багато хто із духовенства і вірян слухав ці віршовані рядки, що взяті із реальних історій очевидців голоду, зі сльозами на очах.

Опісля виступу театру Шевченка відбулась заупокійна панахида, яку у співслужінні духовенства міста, очолив Високопреосвященнійший Архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон.

Завершився захід покладанням квітів до пам’ятника жертвам Голодомору-Геноциду.

Варто відзначити, що цього дня в усіх храмах Дніпропетровської єпархії Православної Церкви України возносились молитви за упокій усіх заморених голодом наших співвітчизників.

 ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ І ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ МУЧЕНИКАМ ГОЛОДОМОРУ!

 

Категорія: