ТВОРЧИЙ КОЛЕКТИВ НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕАТРУ ім. Т. Г. ШЕВЧЕНКА ВІДЗНАЧЕНО ВИСОКИМИ ЦЕРКОВНИМИ НАГОРОДАМИ

IMG_6603
28.09.2022 16:43

28 вересня 2022 р. до нашого єпархіального управління завітав творчий колектив Дніпровського Національного Музично-Драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка на чолі із Директоркою і художнім керівником Оксаною Іванівною Петровською.

На єпархіальному подвір’ї поважних гостей зустрів Високопреосвященнійший Архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон (Зінкевич). Театрали разом із Архіпастирем помолились за перемогу України у центральному єпархіальному храмі на честь ікони Пресвятої Богородиці «Несподівана радість».

Опісля молитви Його Високопреосвященство провів коротеньку екскурсію та розповів артистам про історію відродження церковного осередка нашої області. Творчу групу особливо вразив Музей єпархіальної давнини, що висвітлює жертовність Президента МБФ «Солідарність» Олександра Петровського та небайдужих Друзів в реконструкції та будівництві єпархіального культурного центру на благо народу та України.

Далі у конференц-залі консисторії, з благословення Предстоятеля ПЦУ Блаженнійшого митрополита Епіфанія, Владика Симеон, за стійку патріотичну позицію та вагому допомогу захисникам і біженцям, нагородив Директорку театру, берегиню нашого міста Оксану Іванівну Петровську високою церковною нагородою. Також Архієпископ Дніпра і регіону відзначив художній колектив театру медалями за любов і жертовність до України.

На нагородженні також була присутня Віце-президент МБФ «Солідарність» Яна Юріївна Іванілова.

Нагадаємо, що від першого дня повномасштабного російського військового вторгнення в Україну, у Театрі Шевченка свою розгорнув діяльність величезний волонтерський штаб, в якому актори та працівники театру збирали гуманітарну допомогу, плели маскувальні сітки, шили одяг та військову форму, тощо.

На завершення зустрічі Владика Симеон подякував Оксані Іванівні та усім артистам, зазначивши що спільними зусиллями, молитвами та завдяки мужності і героїзму наших воїнів Україна неодмінно і в скорому часі здобуде перемогу над агресором.

На згадку про зустріч та молитву було зроблено спільну світлину.

 

Категорія: