ВЛАДИКА ВІДВІДАВ МЕДРАДУ ЛІКАРНІ МЕЧНІКОВА

aa69fc28-e93c-4968-8625-536b085f5ce2
31.01.2024 16:24

 

31 січня 2024 року Високопреосвященнійший Архієпископ Дніпровський і Січеславський Симеон відвідав підсумковову медичну раду у лікарні ім. Мечникова.

Також у зустрічі взяли участь Головний лікар Сергій Риженко, медики і працівники установи,  представники влади регіону, військовослужбовці.

Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова ще у 2014 році, від самого початку війни, однією із перших прийняла сотні поранених бійців. Завдяки головному лікарю Сергію Анатолійовичу Риженку та всьому медперсоналу і працівникам медзакладу було врятовано тисячі життів наших новітніх героїв. І тепер, від самого початку російського вторгнення лікарі разом із Сергієм Анатолійовичем несуть цілодобове чергування і щодня приймають й звершують надскладні операції над важкопораненими захисниками України з різних областей України, де ведуться запеклі бої з окупантами.

Архіпастир подякував медикам за жертовне служіння, побажавши щоб Господь укріпляв їх душевні і тілесні сили у важливій і нелегкій, але богоугодній справі – спасіння людського життя.

   

Категорія: