ВЛАДИКА З МАТЕРЯМИ ВШАНУВАЛИ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ

IMG_8053
13.10.2022 17:05

13 жовтня 2022 р., напередодні дня Захисника і Захисниці України, Керуючий Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійший Владика Симеон разом із духовенством звершив заупокійну панахиду за загиблими воїнами, що віддали своє життя, захищаючи свободу і незалежність нашої Батьківщини від російських загарбників.

На жалобній молитві, що відбулась у центральному єпархіальному храмі на честь ікони Богородиці «Несподівана Радість», були присутні представники ГО «Родини загиблих героїв АТО», матері та дружини полеглих воїнів.

Опісля панахиди відбулась непересічна подія – вручення родинам героїв гіпсових барельєфів «Ікона пам’яті загиблим за незалежність України». Цей пам’ятник знак створила талановита італійська скульпторка з українським корінням Олена Карамушка. На ньому зображена мати, яка обіймає свого сина, а також світлина загиблого героя.

Опісля вручення барельєфів Архіпастир висловив слова підтримки матерям та дружинам полеглих українських захисників. «Вони віддали своє життя, захищаючи нас, проявили свою мужність і виконали заповідь Христа, яка каже, що немає більшої любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх (Ін. 5; 13)» – наголосив Владика Симеон.

Завершився захід спільною світлиною.

Категорія: