Святковий концерт у будинку-інтернаті (ВІДЕО)

62261355_601705087009193_6103982206537957376_n
04.06.2019 19:05

3 червня 2019 року у Комунальному закладі «Дніпропетровський дитячий будинок інтернат» ДОР для дітей з інвалідністю відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному Дню захисту дітей. Його назвали «Хай буде щасливим дитинство моє» і провели зусиллями вихованців закладу.

Юні артисти на сцені продемонстрували своє старання та майстерність. Концертна програма вийшла доброю та дійсно святковою. Пролунало багато пісень. Співали і окремо і гуртом. Для присутніх де кілька разів продемонстрували танок та зіграли на музичних інструментах.
А після вистави, як завжди усі разом поспілкувались зі своїми друзями. Саме з друзями, тому що це не перший візит і з кожним разом діти все більше і більше спілкуються. Безумовно, що такі зустрічі та спілкування дає позитив вихованцям та гостям, і дорослим і дітям. В цей день до вихованців закладу прийшли люди, котрі зажди приділяють увагу цим дітям особисто та інтернату в цілому.
У першу чергу це безумовно Президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський, який завітав до дітлахів з донькою Богданою та друзями. Олександр Володимирович приділяє найбільшу увагу дітям з особливими потребами цього закладу і завжди робить все можливе для покращення умов проживання та функціонування інтернату. Допомагає президент фонда окремо і вихованцям закладу і його випускникам.
В цей вечір від керівництва будинку- інтернату Олександру Володимировичу Петровському вручили Почесну Подяку від
КЗ «Дніпропетровський ДБІ» ДОР).
Також відзначили і засновника м’ясопереробного комбінату «Алан», мецената Капустіна В’ячеслава Львовича, котрий теж багато робить багато корисного для дітей і для покращення технічної бази закладу в цілому.

З благословення керуючого Дніпровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона (Зінкевича) діловод єпархії ігумен Ісаакій (Зінкевич) та настоятельниця Дніпровського Свято-Благовіщенського жіночого монастиря ігуменя Наталія (Кудрянська). Їм передали Почесну Подяку для секретаря єпархії протоієрея Віталія Лопушанського і таким чином відзначили великий духовний вклад наших священиків для дітей з особливими потребами.

Також на заході були присутні Директор департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації
Кришень Олена Вікторівна, Начальник південно східного міжрегіонального управління кримінальних покарань та пробації міністерства юстиції України полковник внутрішньої служби
Невєров Костянтин Володимирович, Начальник УВП – начальник арештного дому державної установи «Дніпровська установа виконання покарань (№4)
полковник внутрішньої служби
Калашников Ігор Сергійович, Заступник начальника
головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області, Полковник служби цивільного захисту
Кудрявцев Дмитро Євгенович,
Начальник Дніпровського міського управління головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Дніпропетровській області
полковник служби цивільного захисту
Погорєлов Володимир Володимирович та інші благодійники і представники громадськості.

Взагалі, цей день для юних вихованців Будинку-Інтернату для дітей з інвалідністю був насиченим та щасливим. Була міні виставка іх поробок. А на сцені іх вітали клоуни і казкові герої. Було багато подарунків та смаколиків. Але для них головне — це увага та спілкування, можливість розуміти, що вони є частина суспільства, що вони потрібні людям та громаді.

Фото ТУТ

Категорія: ,