Архіпастир Дніпра взяв участь у відкритті спорткомплексу «Трудові резерви» (ВІДЕО)

IMG_6829.JPG
13.06.2017 18:00

5 червня 2017 р. у м. Дніпрі після капітальної реконструкції відкрили стадіон «Трудові резерви» — перший в області універсальний майданчик, який одночасно підходить для всіх видів змагань з легкої атлетики.

На запрошення керівництва області у заході взяв участь керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон.

Його Преосвященство супроводжували: канцлер єпархії протоієрей Віталій Лопушанський та діловод єпархії протоієрей Даниїл Зінкевич.

Останні два десятки років стадіон «Трудові резерви» був у занедбаному стані. Капітальна реконструкція розпочалася у 2015-му. Тепер це сучасний спортивний комплекс.

Пропускна здатність стадіону після відновлення буде становити більше 500-600 дітей на годину. Одночасно тут можна буде займатися  на 6 спортивних майданчиках  з міні-футболу, на великому футбольному полі, в легкоатлетичному манежі. З відкриттям стадіону працюватимуть секції боксу, настільного тенісу, важкої атлетики. Також тут передбачений тренажерний зал. Відновлений «Трудові резерви» стане першим легкоатлетичним стадіоном в Дніпропетровській області. Реконструкція стадіону дозволить проводити тут змагання рівня чемпіонатів України.

У спорткомплексі є поля для баскетболу та міні-футболу, легкоатлетичний сектор з біговими доріжками і секторами для метальників молота, диска, списа, зал боксу, сучасні роздягальні та душові.
Ще одна особливість комплексу — одне з кращих в Україні футбольних полів зі штучним покриттям.


Категорія: ,