Архіпастир відвідав Всеукраїнський фестиваль «Феєрія Дніпра»

IMG_9624
07.10.2017 02:04

6 жовтня 2017 р. керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон відвідав Дніпропетровський драматичний театр ім. Шевченка, де, у рамках проведення Всеукраїнського фестивалю «Феєрія Дніпра» під патронатом голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Олександровича Пригунова, відбулась вистава «Мікадо».

Його Преосвященство супроводжували: канцлер єпархії протоієрей Віталій Лопушанський та діловод єпархії протоієрей Даниїл Зінкевич.

Після вистави присутні поділились враженнями та подякували директору-художньому керівнику театру Оксані Іванівній Петровській та акторському складу за неперевершене занурення у світ Японії з її загадковою культурою,

Нагадуємо: Протягом 10 днів з 29 вересня у приміщенні Дніпровського театру драми та комедії на дніпрян та гостей регіону чекає справжня феєрія емоцій, акторської гри та театральних вистав. 12 кращих театральних постановок за 10 днів! Колективи з Києва, Чернігова, Хмельницького, Івано-Франківська, Сум, Запоріжжя приїдуть до Дніпра, щоб показати глядачам свої творчі роботи. Це вистави, які отримали найкращі оцінки, відгуки різних театральних критиків та глядачів, лауреати різних театральних фестивалів не лише в Україні, а й за кордоном. Серед «зіркового десанту» — актори, режисери, письменники: Ада Роговцева, Віталій Малахов, Марія Матіос, Дар’я Малахова, Анна Саліванчук та інші видатні особистості. Запрошуємо ЗМІ взяти участь у відкритті фестивалю. Початок о 19.00 Підхід до преси – 18.45. Також, усі 10 днів у холі театру з 12 до 13.00 працюватиме прес-центр, де на ЗМІ чекають брифінги з акторами, режисерами та учасниками «Феєрії Дніпра». Акредитація обов’язкова, триватиме до 17.00 28.09 за тел.: 095 75 12 693, 096 78 66 499 (Тетяна Гаюн).

Категорія: