АРХІПАСТИР ВЗЯВ УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ «ПЕТРИКІВСЬКИЙ ДИВОЦВІТ 2019″

petr
23.09.2019 17:54

Рекорд з боді-арту, національний дизайнерський одяг, Юрій Ткач та концерт гурту «KAZKA» — «Петриківський дивоцвіт» 2019 пройшов із розмахом!

На урочистій події був присутній керуючий Дніпровською єпархією Преосвященнійши Владика Симеон (Зінкевич). Архіпастиря супроводжував канцлер єпархії протоієрей Віталій Лопушанський.

12 фестиваль зібрав надзвичайну кількість жителів Дніпропетровщини та гостей. Цього року на відвідувачів чекала дійсно цікава та різноманітна програма. Ведучим знову став відомий шоумен – Юрій Ткач.

Яскраві і неповторні локації, національні ремесла і традиції! Кожен район області представив себе піснями, віршами, творчими здобутками та смаколиками.
Протягом дня гості мали змогу відвідати виставкові та ярмаркові галявини, взяти участь у модній, спортивній та козацькій платформах. Для дітей також працювала ціла платформа із розвагами — «Петрик П’яточкин.ua».

«Втім, не самі лише розваги складають «Петриківський дивоцвіт», — зазначив ініціатор етно-фестивалю Гліб Пригунов, — ми беремо найкраще з культури минулого українського народу і робимо це модним та популярним сьогодні. Українські традиції – не шароварщина, як деякі вважають. Вони є надбанням світової культури. Це доводить той факт, що Петриківський розпис та козацькі пісні організація ЮНЕСКО включила до переліку нематеріальної культурної спадщини людства!».

Голова обласної ради також розповів, що за останні 4 роки захід перетворився зі звичайного ярмарку на масштабний етно-фестиваль. Щороку його програма стає більш насиченою численними локаціями, виступами зірок української естради, гастрономічною феєрією , конкурсами, сюрпризами та українськими традиціями.

«Серед нових цікавинок цього року була українська мода – до нас приїхали навіть з інших областей дизайнери, аби представити свої моделі національного одяку. Окрім того, ми знову встановили рекорд – тепер у нас не тільки найбільший рушник, але й найбільша кількість облич, розмальованих петриківським боді-артом!» — розповів Гліб Пригунов.

Після усіх розважальних заходів ввечері перед гостями виступив відомий гурт «KAZKA».

Категорія: