АРХІПАСТИР ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВІДЗНАЧЕННІ 6-ТОЇ РІЧНИЦІ СТВОРЕННЯ ОК «СХІД»

IMG_1365
31.03.2021 16:16
31 березня 2021 р. в Оперативному командуванні «Схід» з нагоди шостої річниці формування частини відбулися урочисті заходи. Командувач військ Оперативного командування «Схід» генерал-майор Олександр Нестеренко разом з командирами військових частин гарнізону, офіцерами управління, представниками органів місцевого самоврядування привітав військовослужбовців та прийняв участь у покладанні квітів. Хвилиною мовчання згадали полеглих воїнів, які віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Крім того, відбулося нагородження відзнаками, подяками, грамотами та цінними подарунками від Головнокомандувача Збройних Сил України, Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України, Командувача військ Оперативного командування «Схід», голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, голови Дніпропетровської обласної ради та міського голови.
Долучився до величної події і наш Архіпастир у супроводі канцлера протоієрея Віталія Лопушанського. Владика Симеон нагородив військових церковними відзнаками.
В урочистостях взяв участь меценат В’ячеслав Капустін, який надає допомогу у розвитку Територіальної оборони області та підтриманні високого рівню фізичної культури і спорту особового складу Оперативного командування. Зокрема, В’ячеслав Львович подарував спортивну форму для футбольних та волейбольних команд.
Під час урочистостей вперше пролунав гімн Оперативного командування «Схід» виконаний військовим оркестром Оперативного командування.

Категорія: