АРХІПАСТИР ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВІДЗНАЧЕННІ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

IMG_7860
13.10.2019 19:56

12 жовтня 2019 р. керуючий Дніпровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич) у супроводі канцлера консисторії протоієрея Віталія Лопушанського взяв участь у відзначенні військовослужбовців.

Вже 14 жовтня вся країна відзначатиме День захисника. До цієї дати у Дніпрі та інших населених пунктах проходять урочистості. Сьогодні вітали військових Національної Гвардії, оперативного командування «Схід» та повітряного командування «Схід».

Значення кожного із цих військових формувань у сучасній українсько-російській війні важко переоцінити. ПК «Схід» з 2016 року захищає повітряний простір країни, веде радіолокаційну розвідку.

Національна Гвардія з початку агресії на сході стала на захист територіальної цілісності держави. Військові визволяли Слов’янськ, Папасну, Лисичанськ. Брали участь у боях за Іловайськ та Дебальцеве.

ОК «Схід» в свою чергу побували чи не в усіх найгарячіших точках Донбасу.

За вірну службу та відданість захисникам вручили подяки та пам’ятні подарунки від обласної ради. Військове керівництво, представники міської та обласної влади привітали службовців із наступаючим святом, а Архіпастир побажав захисникам міцного здоров’я, сили духу та спокою на рідній землі та відзначив бійців Благословенними грамотами.

Категорія: