Архієрейське богослужіння у свято Входу Господнього у Єрусалим (ВІДЕО)

IMG_4793
22.04.2019 14:51

Сьогодні Православна Церква відзначає Вхід Господній у Єрусалим. Це остання неділя перед Світлим Христовим Воскресінням. День Вербної неділі нагадує християнам урочистий вхід Ісуса Христа в Єрусалим, який знаменував собою безпосереднє наближення Його Страстей і смерті на хресті. Люди, які Його вітали, кидали на дорогу плащі та зелені галузки пальм, вигукуючи: «Осанна Синові Давида!».

Свято також ще називається неділею Ваїй (гілок), Квітною, або Вербною, неділею, тому що в цей день віруючі освячують віття верби (яка заміняє в нас пальмові вітки). Тримаючи в руках перше весняне гілля, ми славимо Спасителя як Переможця смерті; бо Він воскрешав померлих (Лазаря та інших) і цього дня входив в Єрусалим для того, щоб померти за наші гріхи і воскреснути, і тим спасти нас від вічної смерті. Віття означає знак перемоги Христа над смертю і нагадує нам про майбутнє воскресіння із мертвих.

21 квітня 2019 р. Правлячий Архієрей нашої єпархії очолив святкову Божественну Літургію  центральному єпархіальному храмі на честь ікони Божої Матері «Несподівана Радість».

Після заамвонної молитви всі присутні вийшли на подвір’я території храму щоб освятити принесені вербові віття.

Дніпряни не залишилися байдужими і активно взяли участь у благодійній акції —  придбати акумулятор для слухового апарату нашій вихованці Ксенії. На  благодійному ярмарку, де продавали різні вироби виготовлені власноруч зібрали 2470 гривень.
Дякуємо за доброту!


Категорія: ,