Богослужіння у другу неділю після П’ятдесятниці

2 nedilya pialya triizi
18.06.2012 10:51

Правлячий Архієрей нашої єпархії Преосвященнійший єпископ Симеон в цей день очолив Літургію у Свято-Духівському храмі міста Дніпропетровська. Владиці співслужили: настоятель храму прот. Ярослав Малерик та клірик ієрей Ігор Мигаль. У храмі активно діє Недільна школа, а плоди її праці можна побачити вже на Богослужінні – велика кількість дітей, які приступають до Таїнства Євхаристії.
У своїй проповіді архіпастир підкреслив: «Особливу уваги ми приділяємо святим, що вийшли з нашого народу або на нашій землі здобували честь і спасіння у Господі. Своїми рідними і близькими вони є тому, що подвигами своїми вони засвідчали, що український народ був і є здатний трудитися для Божої слави. Імена таких святих записані золотими літерами на небі і в історії нашого народу. Тому нашим прямим обов’язком є пишитися ними, їхні подвиги возвеличувати, їхні героїчні чесноти наслідувати…»
У нелільний вечір, за доброю традицією нашої єпархії, Його Преосвященство та духовенство Дніпропетровського району у храмі святителя Арсенія митрополита Ростовського, що у місті Дніпропетровську співали акафіст до Пресвятої Богородимці. Змістовну богословську проповідь воголосив прот. Орест Юнак.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО МОЖНА ТУТ

Категорія: