Численна делегація нашої єпархії відправилась на святкування 1030-ліття Хрещення Руси-України до м. Києва (ВІДЕО)

1
28.07.2018 13:16

27 липня 2018 р., ввечері, з благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона численна делегація нашої єпархії відправилась на святкування 1030-ліття Хрещення Руси-України до м. Києва.

Транспорт і все необхідне для поломників запезпечили: меценат єпархії, президент МБФ «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський, Дніпропетровська обласна державна адміністрація і Дніпропетровська обласна рада.

Після молитви на території центрального єпархіального храму ікони Божої Матері «Несподівана Радість» присутні відправились до своїх автобусів, якими кожен безкоштовно буде доставлений у м. Київ і назад.

На кордоні Дніпропетровської області парафіяни зі всього регіону об’єдналась в одну колону, якою вирушили на святкову подію.

Нагадаємо: з нагоди свята у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі м. Києва, 28 липня, о 9.00 буде звершено Божественну Літургію, яку очолить Предстоятель нашої Церкви Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Після цього відбудеться урочистий хресний хід від Володимирського Собору до пам’ятника князю Володимиру на Володимирській гірці, де Предстоятель, єпископат та духовенство відслужать молебень до святого рівноапостольного великого князя Володимира.

Категорія: ,