ДДС взяла участь у XV Міжнародній виставці «Освіта Слобожанщини – 2019»

57023934_367796790494439_5952173718422683648_n
16.04.2019 23:02

Швидко пролітають роки навчання у школі і багато старшокласників та їх батьків все більше переймаються питаннями: куди піти навчатись? Як отримати престижний диплом? І головне – як не помилитись у виборі життєвого шляху? Певні відповіді на ці та інші питання можна було отримати відвідавши головну подію освітньої галузі Лівобережної України – ювілейну XV Міжнародну виставку «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2019», яка проводилася 4 – 6 квітня 2019 р. у приміщенні Палацу спорту м. Харкова.
Цільова аудиторія заходу – старшокласники шкіл, випускники ПТУ, технікумів, студенти вишів, які на виставці мали змогу отримати відповіді від представників різних навчальних закладів щодо освітніх програм та факультетів. Захід став помічником не тільки для старшокласників та їх батьків, а і для спеціалістів, які планують підвищувати рівень кваліфікації в Україні та за кордоном.
На виставці були представлені понад 50 учасників – з України, а також заклади освіти, агенції та установи Польщі, Словенії, Словаччини та Туреччини. У списку учасників цього року і Дніпровська духовна семінарія Православної Церкви України.
З благословення Преосвященнійшого Владики Симеона, єпископа Дніпровського і Криворізького духовний заклад на виставці представляли: проректор Василь Михайлович Бабій та вчений секретар Василь Станіславович Галайко.
Абітурієнти мали можливість ознайомитися із життям та діяльністю Семінарії, поставити запитання і почути відповіді та отримати фотоальбом ДДС із вступною програмою.
Адміністрація вишу складає слова подяки за допомогу участі у Міжнародній виставці своєму владиці Симеона, єпископу Дніпровському і Криворізькому та викладачу ДДС, владиці Митрофану, єпископу Харківському і Богодухівському.

Категорія: