День Ангела Правлячого Архієрея

den angela vladiki
22.10.2012 11:38

Щоб спільною молитвою із своїм Архіпастирем відзначити величне для нашої Єпархії торжество до Свято-Петро-Павлівського храму міста Дніпропетровська приїхали священнослужителі із всіх благочинь Єпархії, духовенство міста, монахи та велике число прихожан.
Богослужіння очолив винуватець торжества — Преосвященний єпископ Симеон у співслужінні кліру Дніпропетровської Єпархії у священному сані та почесного гостя із Київської єпархії протоієрея Миколи Салабая.
На малому вході правом носіння наперсного хреста відзначили благочинного Софіївського району ієромонаха Єфрема (Озимко).
Після святкового молебня і молитви до святителя Симеона Києво-Печерського владика приймав привітання. Від імені Патріарха Київського і всієї Руси-України нашого Архіпастиря привітав протоієрей Микола Салабай, а від імені духовенства Єпархії — секретар єпархіального управління протоієрей Віталій Лопушанський. Також багато теплих слів було висловлено прихожанами, які попри буденний робочий день, відклавши свої клопоти прийшли з подарунками до храму.
Богослужіння закінчилося уставним многоліттям.

 ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО МОЖНА ТУТ

Категорія: