Діти Березанівки здавали іспит у воскресній школі

DSC1497
30.05.2018 20:18

 Другий рік поспіль іспит учнів недільної школи по пройденому матеріалу навчального року, з благословення правлячого архієрея преосвящейнішого єпископа Симеона, приймає колегія від Дніпровської Духовної Семінарії УПЦ КП на чолі з її ректором протоієреєм о.Сергієм Нарольським.
Сьогодні до колегії долучились проректор семінарії Василь Михайлович Бабій, викладач протоієрей о.Володимир Баранець, ієромонах о.Лазар і протоієрей о.Анатолій Кравченко.
Вишикувавшись у дві шеренги, одягнені у вишиванки учні недільної школи урочисто увійшли до храму, де проводився іспит. Тепло і радісно їх зустріли іспитова колегія, батьки, мами, бабусі і рідні, які прийшли підтримати своїх дітей.
Соборною молитвою до Святого Духа і благословенням розпочався іспит. Розмістившись за гарно прибраними партами, учні командами почергово виходили до іспитової колегії і дуже грамотно відповідали на питання білетів, які їм дісталися.
Сам ректор о.Сергій і члени комісії, високо оцінили підготовку дітей, і виголосили про велику роль духовних знань у теперішньому і майбутньому житті.
В кінці здачі іспитів від імені батьків Тетяна Гатило і учні недільної школи поздоровили з пройдешнім Днем народження свого керівника і духовного вчителя протоієрея о.Євгена Добрянського, подякувавши йому за клопітку працю на духовній ниві і побажали, ще більшого духовного взлету, до яких приєдналася іспитова колегія, заспівавши многая літа настоятелю.
Зі щирим словом подяки і привітання від батьків і учнів іспитовій колегії викладач школи матушка Зоя вручила букети живих квітів.

По закінченню іспиту учні переодягнулись в спортивну форму з зеленими майками, а батьки- у білі, щоб розпочати першу частину змагань пройдення естафети з різними перешкодами на ній, а саме: біг через видовжений мостик, проходження через кільця, короткий мостик, проходження болота, подолання дистанції у мішках і повернення на стартове місце. Першими стартували учні і бажаючі діти, яких було дуже багато, другими стартували батьки. В цій естафеті з невеличким відривом перемогли батьки.
Змагання продовжила духовна вікторина із запитаннями про церковні православні свята, де уміло і правильно відповідали дві команди, набравши однакову кількість очок. На третьому етапі спортивні змагання, також постріли з лука, в яких перемогли учні.
Після цих змагань батьки-кухарі приготували дуже смачний “Пікнік”! Відварена картопля, спечені на вогні сосиски м’ясні, салати зі свіжих овочів, банани, полуниця, черешня, випечені торти умілими руками майстра Анастасії Онищенко, фруктові і мінеральні напитки. Під час споживання продовжились змагання по художній самодіяльності.Від батьків виступив дует Івана Пойди і Ірини Мотречко, з піснею “Варенички”, від дітей- прекрасний танець виконала Аня Пойда. І знову беруть слово батьки, де Ольга Капелюшна читає на пам’ять складені нею вірші, і веселі, і душевні про Ісуса Христа. Від дітей пісню з ігрою на бандурі “По діброві вітер виє”, виконує Марія-Магдалина Добрянська.
Учасникам щиро аплодували всі, поставивши найвищі бали кожному.
Настоятель о.Євген по закінченню Зарниці прикликає дві команди на середину, і урочисто виголошує, що дві команди перемогли, набравши однакову кількість балів, і попросив винести головний приз змагань, випечений торт, який сама майстер Настя і вручила двом командам.
Щиро дякуємо дітям, батькам, групі підтримки і глядачам, всім хто долучився до проведення Православної Зарниці на території храму, бо у здоровому тілі завжди перебуватиме здоровий дух!

Сайт Свято-Іллінського храму м. Дніпра

Категорія: