Дніпро вшанував матерів та дружин учасників АТО та ООС

4903c71cc701eb40fdcf7f6eabc2498b
13.05.2019 17:46

12 травня 2019 року, в Музеї АТО м. Дніпро проведено захід до свята Дня Матері. Серед присутніх були добровольці перших хвиль мобілізації, учасники АТО та ООС, військовослужбовці ЗСУ, співробітники Національної поліції України та Служби економічної безпеки України, волонтери та родини героїв. З вітальним словом до присутніх звернулися директор та художній керівник Дніпровського Національного академічного українського музично — драматичного театру ім. Т. Г. Шевченко — Оксана Іванівна Петровська, віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Юріївна Іванілова, та Генерал — полковник СЕБ України Мельниченко Володимир Іванович.

З благословення керуючого Дніпровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона (Зінкевича) у заході взяв участь голова відділу співпраці з  військовими формуваннями, патріотичного виховання та капеланського служіння нашої єпархії протоієрей Дмитро Поворотній.

За поданням ветеранів АТО та ООС, волонтерів та капеланського відділу Дніпровської єпархії ПЦУ — Служба економічної безпеки України провела нагородження матерів та дружин учасників російсько-української війни, які з перших днів військової агресії стали на захист України.

За вагомий особистий внесок в захист територіальної цілісності і незалежності України вiд російських окупаційних військ, найманців та колаборантів, волонтерську допомогу воїнам на східному фронті в зоні проведення АТО та операцій Об’єднаних сил протягом 2014 — 2019 років, патріотичне виховання дітей, формування національно-культурної ідентичності, гідний приклад для молоді — медалями «Чарівна сила України» нагороджено 2 мами та 8 дружин учасників АТО.
Управління геральдики СЕБ України висловило щиру подяку Міжнародному благодійному фонду Олександра Петровського «Солідарність», «Волонтерському центру допомоги учасникам АТО» Шевченківського району м. Дніпро, «Асоціації ветеранів АТО» (м. Дніпро), та всім, хто прийняв участь в підготовці та проведенні заходу.
Також висловили щиру подяку президенту Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Петровському Олександру Володимировичу та віце-президенту Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Іваніловій Яні Юріївні за надану благодiйну фінансову допомогу у придбанні нагород для матерів та дружин учасників АТО та операцій Об’єднаних сил.

Фото ТУТ

Категорія: