Дніпропетровщина вшанувала загиблих десантників у збитому під Луганськом літаку Іл-76 (ВІДЕО)

35358115_1957220734589961_4233106048812056576_n
15.06.2018 18:41

14 червня 2018 р., в Дніпрі, на Алеї Героїв, відбулися поминальні заходи з приводу вшанування українських військових в збитому бойовиками під Луганськоми літаку Іл-76. Тоді загинули 49 українських військовослужбовців, переважно уродженців Дніпропетровщини.
З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона в заході взяло участь міське духовенство. На вечір пам’яті зібралися сотні людей – рідні загиблих, бойові побратими, волонтери, жителі міста. Родичі загиблих тримали в руках портрети бійців. Усіх 49 загиблих воїнів згадали поіменно.

Цього ж дня, у м. Кривому Розі проводиться «День вшанування Воїнів АТО». З цієї нагоди від голови обласної ради Гліба Пригунова відзнаками та пам’ятними годинниками були нагороджені громадські діячі та волонтери, які протягом бойових дій постійно підтримують та допомагають нашим бійцям на передовій: Наталія Заковеря, Неля Павленко, Тамара Сухомлина, Юрій Журавський, Валерій Федан, Сергій Терентьєв.

Також сьогодні у Кривому Розі біля пам’ятника «Героям АТО» відбулося покладання квітів та молитва.

З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона Заупокійну літію звуршили священики Криворізького благочиння.

Вшанували пам’ять загиблих бійців разом – учасники бойових дій, родини загиблих Героїв, волонтери, капелани, представники влади області, міста та районів.

У м. Нікополі також молились за спокій душ збитих десантників. Нажаль є троє полеглих воїнів у цьому літаку: Руслан Кулібаба, Антон Кузнецов та Сергій Москаленко.

З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона панахиду за загиблими воїнами біля пам`ятника «Захисник України» звершили духовенство міста.
Така панахида стала вже традицією для Нікополя.

Військовослужбовці частини 3011 НГУ, які приймають участь в ООС цього дня також в шанували пам’ять загиблих героїв-десантників збитих в небі над Луганським аеропортом. З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона військовий священник отець Ігор звершив панихиду за загиблими героями АТО.

Цього дня кожна парафія нашої єпархії молилась за спокій полеглих десантників.

Інформація з відкритих джерел

Категорія: ,