Дніпровська єпархія взяла участь у святкуванні 5-тої річниці створення полку «Дніпро-1″

IMG_3343
16.04.2019 22:11

16 квітня 2019 р. полк «Дніпро-1» святкує свій ювілей. П‘ять років тому він був створений саме у Дніпрі і зіграв велику роль у зупиненні «руського миру» і закріпленню незалежності і свободи нашої країни.
В урочистостях взяла участь і делегація Дніпровської єпархії на чолі з єпископом Дніпровським та Криворізькии Симеоном. 
На початку святкування здійснили молебень у полковому храмі Покрови Пресвятої Богородиці та вшанували пам‘ять загиблих героїв. А потім відбулася урочиста частина свята. Серед почесних гостей були присутні: народний депутат України Юрій Береза, голова Дніпропетровської обласноі ради Гліб Пригунов, міський голова Борис Філатов та інші. Серед присутніх діючі воїни підрозділу, ветерани АТО, родини та діти військовослужбовців, волонтери та патріоти нашої держави.
Нагородили кращих представників полку «Дніпро-1″ медалями, грамотами, подяками. А тим родинам воїнів, хто потребує, міська влада подарувала п‘ять квартир.
З вітальним словом виступив і Владика Симеон, який зазначив важливість підтримки нашої єдності і українського духу, побажавши усім здоров‘я та Божого благословіння. А також нагородив Благословенними грамотами представників полку «Дніпро-1″.

Категорія: