Дніпряни разом з Президентом України вшанували та урочисто підняли найвищий Прапор України (ВІДЕО)

IMG_9451
25.08.2018 10:31

23 серпня 2018 р. відбулось урочисте підняття найвищого і найбільшого Прапору не в Києві, а в Дніпрі! З таких слів розпочав свій візит до Дніпра Петро Порошенко, Президент також додав: «Це і не дивно, адже саме тут, так і не народившись, безславно загинула так звана Новоросія».

Біля історичного музею зареєстрували одразу два рекорди «Найвищий в Україні флагшток з Державним Прапором» та «Найбільший Державний Прапор України, що височить над українським містом». Висота — 72 метри, розміри Прапора: 12 на 18 метрів.
Взяв участь у заході і керуючим Дніпропетровською єпархією Преосвящейнніший Владика Симеон з духовенством, а також діти та батьки культурно-духовного центру «Українське Подвір‘я».

Найбільший в Україні прапор розташований на вершині першого історичного пагорба Дніпра. Це практично найвища точка міста. Висота флагштока над рівнем річки Дніпро складає більше 120 метрів. Урочистості пройшли в центрі міста — навпроти Дніпропетровського національного історичного музею ім. Яворницького.

«Саме під синьо-жовтими прапорами з покоління в покоління ми, українці, боролися і боремося за власну свободу і волю України. 100 років тому вони стали офіційним прапором УНР та ЗУНР, які об’єдналися в соборну державу. Під небесним і пшеничним кольором наша армія звільнила в 2014 році від окупантів більшу частину Донбасу. Синьо-жовті прапори майорять над звільненими містами і селами, на бойових машинах, на блокпостах, над бліндажами. Вони не тільки нагадують про обов’язок захищати рідну землю, вони стали для наших воїнів оберегами і символами нашої з вами спільної майбутньої перемоги» — сказав Петро Порошенко.

Разом із Президентом Прапор піднімав син загиблого при звільненні Донбасу від бойовиків і російських військових ліцеїст Київського військового ліцею імені Івана Богуна Данило Маковей.
Також Петро Порошенко взяв участь в тематичному флешмобі до Дня національного прапора, учасники якого розгорнули прапори української держави різних часів, починаючи з Київської Русі і закінчуючи сучасним прапором.

Категорія: ,