Урочистості до Дня Конституції України

do dnya konstitucii
27.06.2012 12:59

Цьогоріч у середу, 27 червня, в Академічному Українському Музично-Драматичному Театрі імені Тараса Григоровича Шевченка міста Дніпропетровска була проведена урочиста академія приуричина до цієї знакової події у нашій історії. З благословення Керуючого нашої Єпархією, Преосвященнійшого єпископа Симеона, на заході були присутні секретар єпархіального управління протоієрей Віталій Лопушанський та голова інформаційної службу єпархії ієрей Сергій Нарольський.
Після співу Державного Гімну України до присутніх звернувся голова обласної державної адміністрації Олександр Юрійович Вілкул, який також вручив державні нагороди та премії.
Приємною особливістю була заключна молитва за Україну (музика Миколи Лисенка, слова Олександра Кониського) під час співу якої весь зал молився підспівуючи.

Дніпропетровська єпархія вітає всіх жителів Січеславського краю з Днем Конституції України. Бажаємо вам, дорогі браття і сестри у Христі, духовних злетів, Божого благословення, щоб Господь з’єднав усіх нас в єдину велику Христову сім’ю, щоб усі люди були як брати і спільно, пліч-о-пліч будували майбутнє своєї держави та народу.

Категорія: