Духовенство нашої єпархії долучилося до святкування 65-ї річниці створення частини 3021

foto7_1.jpg
04.07.2017 09:27

Дніпровський  полк Національної гвардії України з охорони важливих державних об’єктів відзначив 65-річницю від Дня свого заснування.

На урочистий ювілей та святкування прийшли запрошені представники місцевих органів влади, ветерани частини, а також почесні гості з числа тих, з ким тісно співпрацює військова частина.

З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона у заходіх взяли участь: голова відділу співпраці з  військовими формуваннями, патріотичного виховання та капеланського служіння єпархії протоієрей Димитрій Поворотний та капелан місцевої частини Нацгвардії протоієрей Олександр Підгорний.

 За час свого існування, військовослужбовці вписали чимало славетних сторінок в історію рідного полку. Але однією з найважливіших задач, на вирішення, яких орієнтується всі основні зусилля, командирів та всього особового складу продовжує залишатися бойова служба з охорони «Південного Машинобудівного заводу ім. Макарова» та «Конструкторського Бюро Південне».

Несуть її з великим почуттям відповідальності сотні гвардійців, кожну добу змінюючи задіяні підрозділи, про це переконано розповів документальний фільм «Військовій частині – 65 років», створений творчою групою частини.

 Під час урочистих заходів  кращі військовослужбовці і працівники частини нагороджені цінними подарунками, грамотами і подяками від Командувача Національної гвардії України, місцевих органів влади та працівників взаємодіючих органів, а також від нашого Архіпастиря — Благословенними грамотами.

 Святковим концертом привітав особовий склад, ветеранів, запрошених гостей з 65 – річчям, творчий колектив Дніпропетровського Академічно українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка, який викликав велику кількість позитивних емоцій.

Сайт Нацгвардії України

Категорія: