ДУХОВЕНСТВО ПОДЯКУВАЛО РЯТУВАЛЬНИКАМ ЗА СЛУЖБУ УКРАЇНІ (ВІДЕО)

IMG_3588
20.05.2020 16:39

19 травня 2020 р. рятувальників Дніпропетровщини було запрошено до головного управління єпархії. Архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон, спільно з канцлером єпархії протоієреєм Віталієм Лопушанським особисто зустрілись з вогнеборцями та подякували їм за службу народу України та успішну боротьбу з пожежею, яка нещодавно трапилася в Чорнобильській зоні.

Архіпастир відзначив ювілейними медалями 30 вогнеборців. Як Владика зазначив, рятувальники щодня роблять важливу справу – ризикують собою заради спасіння інших, приходять до людей в найтяжчі хвилини. Своєю відважною роботою вони заслужили високу повагу та подяку. Дніпропетровська єпархія постійно молиться за здоров’я та успіхи вогнеборців, знаючи багатьох особисто по їх добрим ділам та допомозі ближнім.

«Рятувальник – це національний герой. Саме рятувальника, а не якогось героя з коміксів хоче побачити людина, яка потрапила в надзвичайну ситуацію, наприклад в ДТП або пожежу. Сподіваюсь, що згодом дітей будуть привчати цінувати своїх героїв, які живуть та працюють поруч з нами. Ваша професія – це Боже покликання. Успіхів та здоров’я вам усім і нехай Береже вас Господь», — зазначив Владика Симеон.

Категорія: ,