«ELEOS — ПАЛІАТИВ»- ДАВАЙТЕ ТВОРИТИ ДІЛА МИЛОСЕРДЯ РАЗОМ !

elleos
10.02.2020 20:46

«Hо­сiть тягарi один одного i так здiйсните закон Христа.»- Гал.6: 2

Людина повинна гідно жити кожен день свого життя, скільки, скільки Господь їй дарує, і повинна гідно покинути цей світ. Дуже часто ці зрозумілі тези лишаються лише деклараціями, а на ділі людина, яка хворіє на смертельну хворобу, доживає останні дні насамоті, в жахливих умовах і таких, покинутих, потребуючих уваги і допомоги, багато. Саме ставлення до слабких, незахищенних і хворих- є показником зрілості та духовного здоров’я суспільства. Ми добре усвідомлюємо, що існуючи державні програми не можуть охопити всіх, але ми впевнені, що ми самі можемо долучитися до цього служіння ближньому- підтримати духовно, психологічно, задовольнити певні потреби.

Саме тому в Дніпропетровській єпархії Православної Церкви України, з благословення Владики Симеона, за підтримки Eleos-Dnipro, на базі громади святителя Спиридона Триміфунтського організується бригада паліативної допомоги «Eleos- паліатив». Ми будемо допомогати паліативним пацієнтам, членам їхніх родин, підтримувати духовно і психологічно. А ще, що також важливо, хочемо задовольняти і інші важливі потреби пацієнтів — це стрижка, манікюр, перев’язки, та інші гігієнічні процедури. Для цього нам потрібно придбати професійні машинки для стрижки волосся та зрізання ногтей, дезінфікуючі та гігієнічні засоби.

Тому звертаємося до всіх: долучайтеся до підтримки нашої паліативної бригади «Eleos- паліатив», давайте творити діла милосердя разом. Карта для пожертв 5168742217966922 (Приват банк), Крамаренко Сергій з підписом на паліативну бригаду. Нашу діяльність ми будемо регулярно висвітлювати в звітах.

Категорія: