Дніпропетровська єпархія молитовно вшанувала пам’ять жертв Голодомору

golodomor
28.11.2012 11:51

Це був найстрашніший злочин Сталіна та його найближчих опричників, сотень тисяч їхніх яничарів на місцях. Безпосередньою реквізицією зерна та інших продуктів займалися спеціальні уповноважені, комітети незаможників, «буксирні» бригади та інші «активісти». Під виглядом боротьби з куркульством вони довели селян до відчаю. Реквізиторські групи нишпорили по селах і забирали останні жмені зерна. Люди або вмирали з голоду, або накладали на себе руки. Траплялися непоодинокі факти людоїдства. За короткий час Україна вкрилася суцільними могилами.
24 листопада 2012 року у день пам’яті 80 річниці Голодомору в Україні в місті Дніпропетровську відбулися заходи пам’яті про загиблих та голодом заморених.
В 11.00 год. Керуючий Єпархією Преосвященнійший Симеон, єпископ Дніпропетровський і Криворізький у співслужінні міського духовенства відслужив панахиду біля Меморіалу жертвам політичних репресій та Голодомору на 9 км. Запорізького шосе. Після заупокійного богослужіння Архіпастир разом із губернатором області Олександром Юрійовичем Вілкулом, міською владаю та керівниками силових структур возложили квіти пам’яті невинного убитим нашим землякам.

Царство Небесне і вічна пам’ять жертвам Голодомору!

ФОТО ТУТ

Категорія: