Холодноярську прощу відвідали діти з Дніпра (ВІДЕО)

21125627_258205901359115_187126015788402977_o
01.09.2017 18:24

Поїздку дітей до Холодноярської прощі організували міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність» та наша єпархія.
У свою першу в житті поїздку до святих та героїчних місць України відправили дітей парафіян дніпровського храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці (м. Дніпро вул. Набережна Заводська 92-А (ж/м Покровський).

З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона, молебень за успішну дорогу звершив протоієрей Димитрій Поворотний, а під час прощі духовно опікувався малечею протоієрей Василій Максимович.

Холодноярська проща пройшла з 24 по 27 серпня у Чигиринському районі Черкащини, неподалік від с. Мельники та Стецівка. Тут зібралися діти зі всієї країни, а також паломники, патріоти нашої держави, військові капелани, ветерани АТО, представники УПЦ КП. Для дітей організували цікаву та насичену програму. Їх вивчали навикам таборування, проводили майстер класи та тренінги для дітей та для дорослих. Діти навчилися готувати їжу у польових умовах розпалювати вогонь. Особливу увагу приділялось раннім та вечірнім молитвам.
Крім того для дітей організували екскурсії по пам’ятним місцям історичного краю та з етногрфічним укліном. Тут вони змогли побачити історичне життя справжнього українського села, доторкнутися до культури нашого народу.
Спільні екскурсії, заняття, ігри, майстер-класи згуртували дітей і допомогли їм по іншому поглянути на життя.
Була і розважальна програма. Для паломників Холодноярської прощі виступали популярні музичні колективи «Катя Чілі» та «Гайдамаки», що додало заходу українського вітчизняного колориту.
Цей захід не останній для дітей парафіян єпархії. При підтримці міжнародного благодійного фонду Олександра Володимировича Петровського «Солідарність» на наступний рік ще більша кількість дітей зможе доторкнутися до нашої української історії.

МБФ «Солідарність»

Категорія: ,