Маленьке свято в Горянівці

DSC0452
31.08.2018 22:19

З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона наприкінці серпня, настоятель Свято-Іллінського храму м. Дніпра протоієрей Євгеній Добрянський і  розпочали з молитви футбольні мініматчі трьох місцевих команд в пам’ять загиблих воїнів АТО.

Теплою і душевною зустріччю головою Спілки ветеранів АТО Дніпровського району Валентиною Іванівною Швороб розпочалось дійство, під час якого о. Євген відслужив короткий молебень за неньку Україну, за створення Єдиної Помісної Апостольської Автокефальної церкви в державі, за здоров’я жителів району і учасників молебня, а також футболістів, окропивши їх освяченою водою.

Після молебня відслужили літію за воїнами-героями, загиблими захищаючи Україну від загарбника і хвилиною мовчання, віддали їм поклін.

З добрим словом звернувся до всіх голова Дніпровської райдержадміністрації Сергій Володимирович Суслович, передавши у власність футболістів нові м’ячі від президента Федерації Футболу України пана Павленка, наголосивши, що такі нові футбольні поля зводяться у різних поселеннях району для здорового способу життя молоді.
А далі на усіх чекала смачна степова каша приготовлена в казанах на вогні.

За матеріалами Свято-Іллінського храму

Категорія: