МНОГАЯ ЛІТА НАШОМУ ДОРОГОМУ КАНЦЛЕРУ ЄПАРХІЇ!!!

Buket krasnyh roz 1000 i odna noch.300x300
08.06.2018 00:00

Ваше Високопреподобіє, дорогий отець Віталій!

Дозвольте у день Вашого 40-ліття від духовенства нашої величної Дніпропетровської єпархії принести Вам найщиріші вітання!

Життя − це дар! Дар Неба і батьків! З’явившись в часі ми крокуємо щодня тільки вперед. Кожен з нас в силу призначення і веління Творця крокує з місією відлуння Неба на Землі. Це − непросто…

Вам, Богом обране служіння Йому! Він сам вибрав Вас для цього! Ви заслуговуєте велику пошану.

Стояти на шляху служіння Церкви в послуху секретаря єпархії − це важко. Щодня життя для Вас є різноманітним.

Потрібно щохвилини бути зосередженим. Потрібно приймати мудрі рішення, потрібно служити людям і Богу. Радіємо з того, що у Вашому лиці завжди можна побачити людину, яка може в будь-який час розділити радість і смуток з ближнім. Допомогти, підтримати, втішити… Ви є другом і побратимом, і чудовим священиком.

Ви швидко і легко увійшли в ритм і життя нашої рідної єпархії, в Вашому лиці ми бачимо щодня людину, яка відверто, щиро, жертовно віддає себе служінню Тому, Хто покликав Вас бути Його вірним служителем.

У своєму повсякденному житті ми часто вітаємо один одного з найрізноманітніших нагод, але наскільки вищим з-поміж інших видається вітання достойного священика з річницею від дня появи на світ!

Нехай цей день нагадує Вам зміст і сенс життя. Життя в якому ми покликані бути вірними Йому! Життя в Церкві, заради Церкви і з Церквою Христа!

З одного боку Ваші роки молоді, проте це роки досконалості, вік формування мудрості і становлення.

Ви трудитеся щодня пліч-о-пліч у всьому досконало виконуючи своє покликання та послух. Всі ці роки Ви, отець Віталій, щиро служите престолу Божому і людям.

Від усієї душі бажаємо, щоб Всемилостивий Господь благословив Вам надалі залишатись тою людиною, яка не шкодуючи своїх сил, допомагає вірним чадам Святої Церкви побачити живий Образ Христа та відшукати єдину вірну дорогу до Небесного Града.

Здоров’я Вам, стального терпіння, великого смирення, душевного миру та безбоязненного служіння Свому Творцю.

Многих Вам літ, всечесний отче Віталіє!!!

Владика Симеон, прес-служба, духовенство та всі вірні нашої єпархії

Категорія: