МОЛИТОВНО ВШАНУВАЛИ ІКОНУ БОЖОЇ МАТЕРІ НЕСПОДІВАНА РАДІСТЬ

IMG_7465
15.05.2022 11:27

14 травня 2022 р., у день вшанування ікони Божої Матері «Несподівана Радість», Керуючий Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич), у співслужінні духовенства, звершив урочисту Божественну Літургію з нагоди престольного свята центрального єпархіального храму.

Центральний єпархіальний храм на честь ікони Богородиці «Несподівана Радість» було освячено 7 листопада 2017 року, він розташований у самому центрі святого міста Дніпра. До цього часу в центральній частині міста храми не будувались більше 100 років. Розпочалось будівництво храму улітку 2016 року. Будівельні роботи було завершено за рекордний термін – усього за рік. Храм і єпархіальний комплекс було побудовано за кошти мецената єпархії Олександра Володимировича Петровського. Для багатьох мешканців та гостей міста Дніпра цей храм став  місцем душевного спокою та сповнення Божественної благодаті, благозатишним пристановищем від бур сучасного світу.

Під час відправи були вознесені прохання за українських воїнів, які захищають нашу Батьківщину, владу і увесь побожний народ наш. Також Архіпастир виголосив молитву за перемогу України над агресором.

Після євхаристійного канону Архієпископ Симеон звершив дияконську хіротонію над іподияконом Володимиром Козаком, випускником Дніпровської духовної семінарії і Волинської православної богословської академії.

Наприкінці богослужіння було звершено молебень перед святинею єпархіального храму – древньою і чудотворною іконою Богородиці «Несподівана Радість».

Опісля молитви Архієпископ Дніпра і регіону звернувся до усіх присутніх з повчальним словом проповіді, в якому подякував духовенству і віруючим за спільну молитву, а також висловив теплі слова вдячності фундатору храму і меценату єпархії Олександру Петровському за побудову прекрасного храму, який став духовним центром нашого краю, і в якому щодня возноситься молитва за нашу Державу.

Також канцлер консисторії протоієрей Віталій Лопушанський привітав Архіпастиря з престольним празником і від імені усієї повноти Дніпропетровської єпархії на знак любові і поваги підніс букет червоних троянд.

Завершилось святкування козацьким многоліттям Богомбереженій Україні,  владі, і війську її, благодійникам, духовенству, прихожанам храму та всьому українському народові.

Категорія: