МОЛИТВА У ДРУГУ НЕДІЛЮ ВЕЛИКОГО ПОСТУ

IMG_0034
15.03.2020 20:41

У другу неділю Великого посту, 15 березня 2020 року, Православна Церква вшановує пам’ять святителя Григорія Палами, а також собор усіх преподобних отців Києво-Печерських, керуючий Дніпропетровською єпархією Високопреосвященнійший Владика Симеон (Зінкевич) відвідав парафію свт. Арсенія (Мацієвича) м. Дніпра (вул. Петрозаводська 375), де очолив Божественну Літургію, адже 12 березня була пам’ять св. Арсенія.

На церковному подвір’ї свого Владику зустріли вихованці недільної школи, які привітали архієпископа Симеона і за українським звичаєм піднесли Архіпастирю запашний коровай і квіти, а потім отець Олександр, настоятель парафії, запросив Високопреосвященнійшого Владику очолити богослужіння і помолитися за паству.

Його Високопреосвященству співслужили: канцлер єпархії прот. Віталій Лопушанський, настоятель храму прот. Олександр Чечель, благочинний Новомосковського району прот. Миколай Капралик та благочинний Синельниківського району протоієрей Сергій Коваль.

Наприкінці богослужіння Архієрей привітав усіх з храмовим празником та склав слова подяки настоятелю і парафіянам за запрошення на свято, а також окремо привітав доньку о. Олександра — Олександру з 18-ти річчям.

У свою чергу прот. Олександр Чечель подякував особисто від себе і від парафії Високопреосвященнійшому Владиці Симеону за візит та молитву.

Завершилося богослужіння хресним ходом навколо храму та уставним многоліттям.

Після молитви Владика Симеон ознайомився з роботами над розписом церкви, адже стараннями о. Олександра вони активно ведуться.

Категорія: