МОЛИТВА З ПРЕДСТОЯТЕЛЕМ НА ЗНАК МОЛИТОВНОЇ СОЛІДАРНОСТІ З ВСЕЛЕНСЬКИМ ПАТРІАРАТОМ

dsc_2093-1
25.07.2020 13:02

На знак молитовної солідарності зі Вселенським Патріархатом Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 24 липня 2020 року звершив читання Акафісту до Пресвятої Богородиці.
Богослужіння відбулося у храмі святого апостола і євангелиста Іоана Богослова, що в місті Харкові.

Предстоятелю Православної Церкви України співслужили митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон, єпископ Луганський і Старобільський Афанасій, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій та місцеве духовенство.

Після відправи Його Блаженство оглянув храм, який перебуває в процесі реставрації та поспілкувався з парафіянами.

24 липня 2020 року в багатьох православних громадах по цілому світу відбудуться богослужіння з читанням Акафісту до Пресвятої Богородиці. Православні вірні з‘єднаються у молитві про милість Божу та заступництво Пречистої Діви в час, коли Матір-Церква, Вселенський Патріархат, як і весь світ, постали перед викликами у зв’язку з повторним перетворенням собору Святої Софії Константинопольської на мечеть.

На знак молитовної солідарності зі Вселенським Патріархатом Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній благословив у храмах Православної Церкви України, за рішенням настоятелів, провести 24 липня 2020 р. богослужіння (молебень або вечірню) з читанням Акафісту до Пресвятої Богородиці.

Пресслужба Київської Митрополії

Категорія: