НА ТЕРИТОРІЇ НІКОПОЛЬСЬКОЇ ПОЖЕЖНОЇ ЧАСТИНИ ОСВЯЧЕНО КАПЛИЦЮ

14
05.09.2023 11:28

4 серпня 2023 року, у день коли Церква Христова вшановує ікону Богородиці «Неопалима купина», на території державної пожежно-рятувальної частини міста Нікополь освячено однойменну каплицю.

Урочистий чин освячення, у співслужінні духовенства єпархії, звершив Високопреосвященнійший Архієпископ Дніпровський і Січеславський Симеон.

Святкову подію відвідали Начальник ГУ ДСНС у Дніпропетровській області, Генерал-майор служби цивільного захисту Юрій Корецький, рятувальники, волонтери та мужні нікопольчани.

Наприкінці освячення Владика Симеон подякував усім, хто долучився до будівництва святині. «Сьогодні на цю капличку та усіх присутніх сходить Божа благодать, без якої ми не можемо трудитися. Ваша професія пов’язана з дуже небезпечною роботою, але саме ви, мужньо та відважно охороняючи людей від біди та нещастя, отримаєте милість і благодать від Бога. Нехай Пресвята Богородиця завжди опікується вами» — наголосив архіпастир.

Згодом Його Високопреосвященство нагородив Благословенними грамотами рятувальників, які брали безпосередню участь у будівництві каплиці.

У свою пан Генерал вручив цінні подарунки і подяки благочинному Нікопольського району ігумену Меркурію (Скороходу) і Володимиру Євтушенку, чиїми стараннями постала святиня.

Завершилась святкова подія козацьким многоліттям всьому побожному і незламному українському народові.

Категорія: