НА ТЕРИТОРІЇ «УКРАЇНСЬКОГО ПОДВІР’Я» ОСВЯТИЛИ ТА УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ ВОСКРЕСНУ ШКОЛУ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ (ДОДАНО ВІДЕО)

головна
03.09.2017 20:10

3 вересня 2017 року у м. Дніпрі відбулося довгоочікуване відкриття недільної духовно-просвітницької школи при центральному єпархіальному храмі на честь ікони Божої Матері «Несподівана радість».

Перед відкриттям відбувся спільний невеличкий концерт новоутвореного навчального центру та воскресної школи при Свято-Іллінському храмі м. Дніпра.

Після молитви, урочисто перерізали символічну червону стрічку керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон та меценат єпархії, президент МБФ «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський.

Варто зауважити, що Олександр Володимирович є ініціатором будівництва не тільки 3-ох поверхової воскресної школи, а й усього єпархіального комплексу «Українського подвір’я».

Між почесними гостями та небайдужими дніпрянами на події був присутній начальник ДСНС у Дніпропетровській області Андрій Анатолійович Кульбач.

Для всіх гостей було влаштовано екскурсію по школі, а після спілкування з наставниками і знайомством один з одним, діти та їхні батьки змогли поспілкуватися в неформальній обстановці і поласувати різними смаколиками.

Недільна духовна школа відкрита щодня для всіх бажаючих дітей та батьків.

Адреса: Січових  Стрільців 3-А (кол. Артема).

Для довідок: 097 128 08 01 — директор Воскресної школи — Наталія Іванівна Гейман; духівник — протоієрей Даниїл Зінкевич: 097 277 72 31.

Категорія: ,