Нагородження військовослужбовців Збройних Сил України

52
06.07.2018 15:05

Напередодні Дня Конституції  України в/ч А3297 святкує 6-ту річницю створення.  Навесні 2014 року особовий склад частини, який не зрадив присязі України – в результаті спецоперації разом з технікою та озброєнням був виведений з окупованої автономної Республіки Крим. Протягом 2014-2018 р.р. військовослужбовці приймали участь в АТО, захищаючи Україну від російських окупантів, найманців та колаборантів.

27 червня 2018 р. на території частини проведений святковий захід, який розпочався з Гімну України. З вітальним словом до військовослужбовців звернулися представники командування округу, командир частини, учасники АТО та органів державної влади.

З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона військовий капелан частини ієрей Мар’ян Дюс привітав присутніх зі святом, благословив військовослужбовців на захист Батьківщини, звершив молебень за Україну та її військо і пом’янув воїнів, що загинули за волю та незалежність нашої країни.

За поданням командира частини, військового капелана та учасників АТО – Служба економічної безпеки України провела нагородження військовослужбовців. Відповідно до вимог Указу Президента України № 580/2015, Постанови Верховної Ради № 373-VIII та Статуту СЕБ – 12 учасників АТО нагороджені орденами «За вірність присязі» та медалями «За оборону рідної держави», «За службу державі», «За незламність духу».

Військовий капелан о. Мар’ян Дюс вручив військовослужбовцям «Благословенні Грамоти» від нашого Архіпастиря. Представник Дніпропетровської РДА вручив воїнам «Почесні Грамоти». Командир військової частини відповідним наказом присвоїв чергові військові звання кращим воїнам та вручив їм погони і «Подяки» за сумлінну службу. Святковий захід завершився Гімном України та почесним маршем військовослужбовців.

Генерал-полковник СЕБ Мельниченко В.І.

Категорія: