Неділя 15-та після П’ятдесятниці

nedilya 15
17.09.2012 11:34

Якщо ми полюбимо Бога всією душею, тоді душа наша просяє і побачить Бога; якщо полюбимо Бога всією силою своєю, тоді всі наші природні сили просвітяться, будуть добрі і благодійні; нарешті, якщо ми полюбимо Бога всім нашим розумінням, тоді всі наші пізнавальні сили та здатності наповняться Божественним розумом, а думки і бажання — Божественною правдою
Що нам головним чином перешкоджає любити Бога, мати цілковиту до Нього відданість? Саме — наше самолюбство, наша пристрасть до земних речей іменованих — благом. Тому головним напрямком наших дій у духовному життєвому подвизі є наша самовідданість.
Спрямуймо ж усім серцем, усією душею, всіма помислами, всією силою щоб набути цю найвищу з чеснот — Божественну любов, яка робить людей воістину дітьми Всевишнього Господа і спадкоємцями Царства Небесного. Амінь».
Вже традиційно ввечері цього дня, за «доброю традицією нашої Єпархії», духовенство міста Дніпропетровська соборно на чолі із своїм Архієреєм співали акафіст до Пресвятої Богородиці у храмі Святого Іоана Хрестителя. Після богослужіння до присутніх із словом звернувся протоієрей Віктор Козак.

Категорія: