Архієрейське богослужіння у 5-ту неділю після П’ятдесятниці

nedilya 5 ta
09.07.2012 07:16

Після молитви за Україну Архіпастир, привітавши причасників із причастям Святих Христових Тайн та побажавши їм зберігати ту ж стійкість духу, яку вони мали і сьогодні примножили, звернувся до присутніх зі словами проповіді у якій зазначив:

«Реальність існування зла, реальність диявола – істина, від якої прагне сховатися сучасний світ. Наше з вами суєтне життя дуже подібне до відвіданої Христом Гадаринської країни. Скільки чудесних свідчень дії Божого Провидіння довелося нам пережити! Якою очевидною є присутність Воплоченого Бога в світі! Ми ж замість осмислення цих чудес і радісного служіння Його величі воліємо тікати від цієї реальности в похмурий світ демонічних залежностей, котрі ми видаємо за знаки людської свободи. Ми не розуміємо, що, коли втечемо від Бога, здобудемо не свободу, а рабство. І фатальна доля гадаринських свиней знаменує неминуче завершення цієї оманливої, войовничої, індивідуалістичної свободи. Пам’ятаймо про це! ….»
Вверері цього ж дня, за «доброю традицією нашої Єпархії», духовенство на чолі зі своїм Архіпастирем урочисто співали акафіст до Пресвятої Богородиці у храмі в честь Її Різдва, що в селі Олександрівка, Дніпропетровського району. З благословення Преосвященнійшого Владики проповідь після коліноприклонної молитви виголоси протоієрей Євгеній Щур.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО МОЖНА ТУТ

 

Категорія: