НЕМОЖЛИВО ВИВЕЗТИ МОЩІ З КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКОЇ ЛАВРИ, БО Є МИТНИЦЯ – ПАТРІАРХ ФІЛАРЕТ (ВІДЕО)

28-36_HDR_edit
02.10.2018 22:26

Москва зараз буде розпалювати релігійну ворожнечу через отримання томосу

В інтерв’ю «5 каналу» Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Філарет прокоментував інформацію, що з Києво-Печерської лаври викрали ікону.

Патріарх Філарет: Москва зараз розпалюватиме релігійну ворожнечу через отримання Томосу, щоб мати привід для військового втручання

На запитання ведучого, які ризики, що з України можуть вивозити святині, Патріарх сказав: «Ніяких вивозів мощів до Росії не буде і неможливо. І неможливо вивезти мощі з Києво-Печерської лаври, бо є митниця. Це тільки залякують, неправдиві чутки пускають. І ікони, ікон багато, так от: старовинну ікону не вивезуть. Це тільки пускають такі чутки, цього нічого не буде. І не треба на це звертати увагу».

Патріарх Філарет також додав: «Це все робиться для того, щоб розпалювати невпевненість, ворожнечу релігійну, тому що Москва зараз буде розпалювати релігійну ворожнечу через отримання томосу. Для чого буде розпалювати? Щоб мати привід для військового втручання. Оце ми за цим слідкуємо. Тому з нашого боку буде зроблено все, щоб не було цієї релігійної ворожнечі. Тобто ми не будемо застосовувати силу для притягування в Українську Православну Автокефальну Церкву, а буде добровільне приєднання».

cerkva.info

Категорія: ,