«Незалежні» — новий проект «Українського Подвір‘я» (ВІДЕО)

38909267_2014246598887374_4202905127276773376_n
10.08.2018 10:03

З благословення керуючого Дніпропретровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона у Дніпрі розпочався новий соціально-мистецький проект «Незалежні», який реалізовується завдяки ініціативі батьків дітей з інвалідністю за підтримки Міжнародного Благодійного Фонду Олександра Петровського «Солідарність».

Проект покликаний привернути увагу суспільства до людей з інвалідністю і донести людям, що вади здоров’я, фізична обмеженість (скутість) не стоять на заваді, коли дитина вміє мріяти та прагне жити на повну силу.
Реалізують цей проект фотограф Едуард Гапіч та режисер Сергій Фомкін.
В проекті «Незалежні» беруть участь більше 20 дітей та використовується 10 локацій. Діти різного віку та соціального статусу. Для них це нова можливість спробувати в житті щось нове, проявити себе у статусі героя проекта та фільму.
Місця зйомки обирають відповідно до мрій та вподобань дітей. За творчим задумом організаторів проекту були зроблені фото та відео зйомки у Музеї Українського Сучасного Живопису, на футбольному полі та в управлінні нашої єпархії. Діти разом з батьками також відвідали центральний єпархіальний храм на честь ікони Божої Матері «Несподівана Радість» і поспілкувались з його настоятелем ієромонахом Ісаакієм (Зінкевичом) та кліриком храму отцем Ярославом Матюнкою. Зробили фотосесію і в «Українському Подвір‘і», де для дітей провели майстер-клас з живопису.
Перший етап проекту «Незалежні» має завершитись до Дня Незалежності України великою фото виставкою. Другий етап — презентація фільму, запланований пізніше.

Категорія: ,