Освятили Благовіщенський жіночий монастир

Osvayata monastirya
22.11.2012 14:21

Святкову Божественну літургію у Свято-Петро-Павлівському храмі очолив Преосвященнійший Симеон у співслужінні духовенства храму. Після змістовної проповіді владики, у якій він розрив духовний зміст свята та його зв’язок із сьогоденням, із вітальним словом, від імені духовенства, до Керуючого Єпархію звернувся секретар єпархіального управління прот. Віталій Лопушанськкий, побажавши многих та благословенних років архіпастирського служіння під заступництвом начальника воїнства небесного Архистратига Михаїла.

У другій половині дня Преосвященнійший Симеон, єпископ Дніпропетровський і Криворізький у співслужнні єпархіального духовенства звершив чин освячення монастирського домового храму, корпусу та прилеглої території. Розділити радість із насельницями обителі приїхали численні паломники, значна частина яких вже кілька днів поспіль допомагали благоприкрасити ще не до кінця впорядковану святиню. Після торжественної освяти Архіпастир звернувся зі словом проповіді до присутніх, і на прикладі духовного росту Києво-Печерської обителі, яка за словами преподобного Антонія Печерського збудована молитвою, постом, сльозами, подвигом і кров’ю, ознаменував велике майбутнє цього монастиря, бо тільки прийшовши певні життєві труднощі, перетерпівши незручності можна досягти Царства Небесного, яке силою береться.

У свою чергу намісниця монастиря монахиня Наталія (Кудрянська) привітавши із черговою річницею хіротонії Архіпастиря подякувала Йому та духовенству за щиру молитва та звершений чин освяти, виразила слова подяки сестрам та всім, хто допомагав у підготовці, також подякувала і паломникам, які заливши свої турботи приїхали щоб разом розділити таку велику радість.

Величне дійство закінчилося уставним многоліттям.

Нагадуємо, що обитель ще зовсім молода і потребує сторонньої допомоги. Намісниця із сетрами звертається до читачів та відвідувачів нашого сайту про будь-яку допомогу у розбудові святині.
Не будьмо байдужі, адже монастир – це місце де лунає щира молитва за всесвіт та всіх нас.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО МОЖНА ТУТ

Категорія: