Освятили хрещальний храм та звершили перше хрещення на території храмового комплексу Різдва Божої Матері (ВІДЕО)

IMG_7582.JPG
11.04.2018 14:46

У Храмі «Різдва Пресвятої Богородиці» Української Православної Церкви Київського Патріархату освятили нову хрестильну. Потреби віруючих Дніпра, і зокрема мешканців Новокодацького району обласного центру в духовності та стати ближче до Бога, в останній час дуже помітні. Все більше і більше вірян приходять до храмового комплексу не тільки для молитви та богослужіння, а й для спілкування з представниками УПЦ КП і для того, щоб відпочити та провести час у духовному спокою.
З моменту свого відкриття храмовий комплекс став справжнім центром розвитку та дозвілля для родин. На території зростає справжній парк, тут є і дитячий майданчик і недільна школа, а відтепер ще одна велика хрестильня!
Нова велика та красива хрестильня, як і весь храмовий комплекс побудована при підтримці мецената Єпархіі та патріота Дніпра, президента Міжнародного благодійного фонда «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського та його друзів і партнерів, теж патріотів Дніпра та України. У новому просторому храмі хрестильні здійснюватимуться хрещені обряди нових дніпрян. А першим тут хрестили маленького Михайла!
На історичній для нього та для його батьків церемонії було багато гостей. Таїнство хрещення звершив Єпископ Дніпровський та Криворізький УПЦ КП Владика Симеон.
Також на свято завітав і голова Дніпропетровськоі обласної ради Гліб Пригунов та багато інших почесних гостей та друзів.

Настоятель храму «Різдва Пресвятої Богородиці» Української Православної Церкви Київського Патріархату протоієрей Віталій Лопушанський впевнений, що зараз дуже важливо бути усім у єдності і він вдячній всім людям, котрі допомогають Українській церкві та суспільству.

Категорія: ,