Святі дива української землі (ОНОВЛЕНО)

kulevcha
27.06.2012 12:05

До цієї святині прагнуть потрапити люди не лише з України, а й з-за кордону, бажаючи отримати зцілення від різних хвороб, прощення гріхів і зішестя благодаті Божої. Адже саме у цьому храмі зберігаються цілющі ікони, кожна з яких є нерукотворним дивом.
Такою святинею є Казанська ікона Божої Матері у вінці з лілій, навіть на засохлих стеблах з’являються живі паростки, а щороку в День Святої Трійці розквітають квіти. Ще одним дивом храму є Хрест Голгофа, який постійно мироточить. Ікона Нерукотворного Спасу — це теж величезна цінність храму, адже колись подарована прочанами настоятелю протоієрею Павлу, на ній майже не було видно образу Спасителя, з часом відновилась і нині дійсно творить дива для тих, хто зі щирою молитвою та чистим серцем звертається до неї. А скільки людей зцілила мироточива ікона Касперська, на якій за Божим повелінням розцвіла зав’яла лілія. Святинею, яке не здатне осягнути й розтлумачити людське розуміння, є також Іверська кровоточива ікона Божої Матері, що зціляє не тільки тілесні недуги, а й душі тих, хто щиросердно молиться до неї.
Як розповів настоятель отець Павло, кілька років тому у храмі під час реставрації стався випадок, який також важко пояснити: дивним чином на склі кивоту з’явився відбиток з ікони Святого великомученика Пантелеймона цілителя та Святого великомученика Георгія Переможця.
У 2007 році на території Свято-Миколаївського храму було встановлено Хрест Господній. Таких в Україні налічується всього чотири, а розташовані вони у Старому Почаєві, Чорнобилі, Харківській області та поблизу цієї церкви. Ці чотири хрести, якщо умовно з’єднати між собою, утворюють величезний хрест, який покриває всю землю українську і захищає її від всіляких напастей.
Дійсно, дивні діла Твої, Господи, адже через дивотворчі молитви біля святинь люди отримують благодать Божу, зцілення душ і тіл. Саме в цьому й можуть пересвідчитися прочани, що прагнуть до святих місць з надією на «невимовну милість».
Паломники Синельниківщини отримали не тільки незабутні враження та відчуття, стали міцнішими у вірі, надії на всесильність Господа нашого та нерушимий покров Матері Божої, але ще й привезли ікону Казанської Божої Матері з часткою лілії, яка буде постійно оберігати парафіян Храму Преподобного Єфрема Сиріна нашого міста.
Наступна паломницька поїздка відбудеться 17 липня до Свято-Успенської Почаївської Лаври, і всі бажаючі можуть відвідати це святе місце. В програмі: Божественна літургія у Свято-Успенському соборі обителі; поклоніння мощам преподобних Іова та Амфілохія Почаївських; вшанування чудотворної ікони Божої Матері «Почаївська» ;поклоніння чудотворній стопі Божої Матері; відвідання печери преподобного Іова Почаївського, Свято-Духівського монастиря (колишній скит обителі), могили преподобного Амфілохія Почаївського (монастирське кладовище), жіночого монастиря праведної Анни; купання у чудодійному джерелі Почаївського монастиря.

Настоятель Синельниківського
Храму Преподобного Єфрема Сиріна
протоієрей Сергій

Категорія: