Урочистості з нагоди престольно свята

petra pavla
16.07.2012 09:00

Але якщо ми ознайомимось із Церковною історією то побачимо, що 12 липня ми святкуємо пам’ять перших місіонерів Вселенської Церкви, пам’ять мужів, які своїм життям вчать нас: якщо згрішив — то покайся, якщо потерпів падіння — то вставай, виявив слабкодухість — зміцнюйся надією на Бога, віруй в Нього, люби Його. І такий шлях праведного життя у Господі нашому Ісусі Христі і приведе нас до наслідування життя вічного.
12 липня, у день коли Православна Церква вшановує пам’ять цих першопрестольних апостолів, Преосвященнійший Симеон, єпископ Дніпропетровський і Криворізький очолив святкове Богослужіння з нагоди престольного свята у Свято-Петро-Павлівському храмі міста Дніпропетровська. Не тільки велика кількість духовенства молилась під час Літургії, а й не зважаючи на будній день, у храмі було велелюдно. Урочистості додавав ангельський спів хору. І у силу всіх цих чинників у церкві відчувалася сила християнської молитви, духовне піднесення і дух свята.
На малому вході архіпастир відзначив духовенство черговими Церковними нагородами: ієрея Сергія Нарольського правом носіння набедреника, а ієрея Петра Вілігурського – правом носіння камілавки.
Після молитви за Україну Правлячий Архієрей виголосив повчальну проповідь. У своєму слові Владика розкрив як на прикладі апостолів Петра і Павла кожний може прийти до Бога. Вони мали різні характери, різне покликання, різний соціальний стан і так далі. Але Божественна благодать яка діяла у них, так само може діяти і у нас, варто лише прийняти Христа Воскреслого у своє серце, і незалежно хто ти є і чим займаєшся — Божественна благодать скерує тебе до омріяних осель Отця Небесного.
Богослужіння закінчилося хресним ходом та співом многолітня іменинникам та всім присутнім.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО МОЖНА ТУТ

 

Категорія: